For the media

Nowa kolekcja "Paryżanka"

Biżuteria Lewanowicz przywraca ponadczasowy i ekstrawagancki styl paryskich ulic. Eleganckie perły, tak uwielbiane przez ikony świata mody, od lat są nieodłącznym elementem kobiecości. W tej kolekcji powracają w prostych, niemal futurystycznych formach. Subtelne łączenia złota, srebra czy kryształów staną się idealnym dodatkiem do każdej klasycznej garderoby.

 

Zmiana logo marki Lewanowicz

Marka Lewanowicz istnieje na rynku od ponad dwudziestu lat i wciąż chce zaskakiwać. Nasze nowe logo to otwarcie się na współczesne trendy, ale i chęć zachowania wartości, które są dla nas najcenniejsze. Ręczny podpis to tradycyjna forma znakowania- jest ponadczasowa i niezwykle osobista, tak jak nasza biżuteria. W każdy nasz projekt wkładamy uczucia i emocje, za każdy bierzemy odpowiedzialność. Zmieniamy się z myślą o Was.  
Nowa kolekcja "Belle epoque"

Bogato zdobiona, złota biżuteria Lewanowicz  jest  ukłonem w stronę sztuki secesji. Kolekcja „Belle epoque” to faliste, płynne linie zamknięte w ażurowych formach. Efektowne, duże naszyjniki, kolczyki i pierścienie uszlachetnią każdą, nawet codzienną stylizację. To magiczny dodatek, który pozwoli przenieść się w głąb kapiących złotem obrazów Klimta. 


Kontakt dla mediów: 
Monika Gajewska Poppe- 695 447 727
Dominika Czajczyk- 695 447 707

Download all files


 

DAY & NIGHT