Dzięki Wam jesteśmy na rynku od 20 lat, z przyjemnością podwoimy ten wynik. Bardzo dziękujemy za docenienie naszych produktów.

Naszą biżuterię tworzymy kobietom, które kochają podkreślać swój charakter i klasę. Nastolatkom, które chcą wyróżnić się z tłumu niepowtarzalnym stylem. Mężczyznom, którzy uzupełniają swoje outfity poprzez bransoletki z kamieni naturalnych oraz sygnety.
Stacjonarnie znajdziecie nas w Warszawie i Zakopanem, a z naszego sklepu www.lewanowicz.com wysyłamy w każdy zakątek świata. Serce naszej firmy znajduje się w Walencji, gdzie otworzyliśmy swój pierwszy sklep i kontynuowaliśmy dalsze podbijanie świata.
Śledząc międzynarodowe targi jubilerskie, wyszukujemy najpiękniejsze materiały oraz kamienie i tworzymy z nich kolekcje. Nasze unikatowe i wyprodukowane w maksymalnie kilku egzemplarzach. Zależy nam na wyjątkowości na polskich ulicach. Kojarzymy się z koliami, nie tylko na wyszukane okazje, ale również do biura czy na spotkanie z przyjaciółką. Nasza innowacyjność rozwija się na bieżąco, a nasze naszyjniki 3in1 podbiły już serca klientek na całym świecie.

W naszej stałej ofercie znajdziecie naszyjniki i bransoletki z kamieni naturalnych, wyjątkowe i niepowtarzalne spinele, które są lekkie jak piórko. Przepuszczające światło, tworzące amulety kamienie księżycowe. Złote i srebrne, pozłacane oraz z onyxem, uzupełnione o brylanty, cyrkonie, nieuczulające kryształy hydrotermalne, zamknięte w unikalnej formie pierścionki.
Zapraszamy do naszej pracowni przy pl. Grzybowskim, w której omówimy Twój wymarzony projekt przy kawie.

Pozdrawiamy
Team Lewanowicz

 
 

INSTAGRAM

Próba


coding by MANUFAKTURA

LEWANOWICZ
Ewa Wołk-Lewanowicz
Plac Grzybowski 10 lok 7
00-104 Warszawa
NIP: 525 204 68 08
REGON: 141 792 760
boutique@lewanowicz.com
tel. kom. + 48 695447707
Mbank: PL 11 1140 2004 0000 3002 7677 6667