LEWANOWICZ TO FIRMA O HISZPAŃSKICH KORZENIACH, STWORZONA NA SKRZYŻOWANIU ODLEGŁYCH KULTUR I STYLÓW, ZNALAZŁA SWOJE MIEJSCE W POLSCE, GDZIE OD LAT CIESZY SIĘ DUŻYM UZNANIEM. BIŻUTERIA EWY LEWANOWICZ JEST OWOCEM CIĄGŁYCH POSZUKIWAŃ UNIKATOWYCH TWORZYW I ZANIKAJĄCEGO RĘKODZIEŁA. ZA KAŻDĄ KOLEKCJĄ KRYJE SIĘ HISTORIA SZLACHETNEGO KAMIENIA I NIEZWYKŁYCH KOBIET. TO DLA NICH TWORZY NIEPOWTARZALNE KOMPOZYCJE, KTÓRE SĄ CZYMŚ WIĘCEJ NIŻ TYLKO OZDOBĄ. TO AMULETY WSPÓŁCZESNYCH KOBIET, KTÓRYCH INDYWIDUALNOŚĆ I CHARAKTER ZAMKNIĘTE ZOSTAŁY W NOWATORSKICH FORMACH. MARKA LEWANOWICZ TO ZARÓWNO BOGATE WZORNICTWO, KOLEKCJE ZE SREBRA I KAMIENI NATURALNYCH, JAK I BIŻUTERIA MODOWA BĘDĄCA POŁĄCZENIEM ROZMAITYCH MATERIAŁÓW KRYSZTAŁÓW, KAMIENI ORAZ TKANIN. KOLEKCJE MARKI LEWANOWICZ DOCENIANE SĄ NA ŚWIATOWYCH WYSTAWACH BIŻUTERII: VICENZA ORO WE WŁOSZECH, BIZUTEX W MADRYCIE CZY ZŁOTO SREBRO CZAS W WARSZAWIE. FIRMA OD LAT WYZNACZA TRENDY TWORZĄC BIŻUTERIĘ DLA PROJEKTANTÓW MODY, JAK I WSPÓŁPRACUJĄC Z ARTYSTAMI Z CAŁEGO SWIATA. GOŚCI NA MIĘDZYNARODOWYCH POKAZACH JAK CHOCIAŻBY W PEKINIE, GDZIE REPREZENTOWAŁA KRAJ NA ZAPROSZENIE KANCELARII PREZYDENTA I PIERWSZEJ DAMY RP.  ANNY KOMOROWSKIEJ. MARKA CIESZY SIĘ DUŻYM UZNANIEM RYNK, ZDOBYWAJĄC LICZNE NAGRODY, MIĘDZY INNYMI MINISTRA GOSPODARKI ZA NAJLEPSZY PRODUKT I NOWATORSKIE FORMY SPRZEDAŻY. TWORZY UNIKATOWE KOLEKCJE DLA GWIAZD KINA, TELEWIZJI I SCENY MUZYCZNEJ.


Dzięki Wam jesteśmy na rynku od 20 lat, z przyjemnością podwoimy ten wynik. Bardzo dziękujemy za docenienie naszych produktów.

Naszą biżuterię tworzymy kobietom, które kochają podkreślać swój charakter i klasę. Nastolatkom, które chcą wyróżnić się z tłumu niepowtarzalnym stylem. Mężczyznom, którzy uzupełniają swoje outfity poprzez bransoletki z kamieni naturalnych oraz sygnety.
Stacjonarnie znajdziecie nas w Warszawie i Zakopanem, a z naszego sklepu www.lewanowicz.com wysyłamy w każdy zakątek świata. Serce naszej firmy znajduje się w Walencji, gdzie otworzyliśmy swój pierwszy sklep i kontynuowaliśmy dalsze podbijanie świata.
Śledząc międzynarodowe targi jubilerskie, wyszukujemy najpiękniejsze materiały oraz kamienie i tworzymy z nich kolekcje. Nasze unikatowe i wyprodukowane w maksymalnie kilku egzemplarzach. Zależy nam na wyjątkowości na polskich ulicach. Kojarzymy się z koliami, nie tylko na wyszukane okazje, ale również do biura czy na spotkanie z przyjaciółką. Nasza innowacyjność rozwija się na bieżąco, a nasze naszyjniki 3in1 podbiły już serca klientek na całym świecie.

W naszej stałej ofercie znajdziecie naszyjniki i bransoletki z kamieni naturalnych, wyjątkowe i niepowtarzalne spinele, które są lekkie jak piórko. Przepuszczające światło, tworzące amulety kamienie księżycowe. Złote i srebrne, pozłacane oraz z onyxem, uzupełnione o brylanty, cyrkonie, nieuczulające kryształy hydrotermalne, zamknięte w unikalnej formie pierścionki.
Zapraszamy do naszej pracowni przy pl. Grzybowskim, w której omówimy Twój wymarzony projekt przy kawie.

Pozdrawiamy
Lewanowicz Team

 
 

Próba


coding by MANUFAKTURA

Lewanowicz
Plac Grzybowski 10 lok. 7
00-104 Warszawa
NIP: 525-204-68-08
REGON: 141792760
boutique@lewanowicz.com
tel. kom. + 48 695447707
Mbank 11 1140 2004 0000 3002 7677 6667